%> משרד עורכי דין פרויליך פרחי -שאלות במאגר
פרויליך פרחי

שאלות במאגר

שאלות ותשובות > מאגר

שאלה:
ברצוני לשאול: אם אדם למד מקצוע מספר שנים אך נאלץ ונבצר ממנו שלא לעבוד במקצועו היות ושני הוריו לקו במחלות חשוכות מרפא ולכן נאלץ קרוב לעשרים שנה לקיים מצוות כיבוד אב ואם ולסעוד אותם בשעות הקשות ולאחר שהם נפטרו אירע שכול נוסף ואז גם אחיו נפטר מדום לב, ולאחר מכן גופו התחיל לבגוד ואף הוא עבר מספר ניתוחים שלמרבה מזלו החלים מהם אך כאשר האור הפציע והוא חלם והתחיל לתכנן ולהיעזר בחבריו בדבר אפשרות של פתיחת קליניקה, לרוע מזלו הוא נפצע בעצמו וכל חלומותיו ותכנוניו נגדעו. ברצוני לשאול: בדבר פסיקה בגין הפסדי שכר והשתכרות פוטנציאלים לעתיד במקרים דומים, ובמידה שכן אם תוכל להפנות אותנו לפסקי דין דומים שקובעים הפסדי שכר והשתכרות עתידיים לאדם שלמד ושאף אך לא הצליח לממש את שאיפותיו בשל רצף נדיר של אירועים וטרגדיות ללא הפסקה. בתודה מראש, תבורך מפי עליון.  
31/07/2018

שאלה:
יש לי רשלנות מהשכרת רכב רכב שאני משכיר אותו ועבר טיפול 35 אלף לפני כשבוע במהלך נסיעה בכביש 6 התפוצץ גלגל ברוך השם ללא פגע אך רשלנות חמורה בכמה כסף מוערך הנזק? 
29/07/2018

שאלה:
בוקר טוב אני לקוח חוזר רציתי לשאול האם אני זכאי עקב החלפת מפרק ירך לפיצוי כספי לאובדן כושר עבודה דרך ביטוח לאומי למרות שאני בחופשת מחלה ויש לי תו נכה עקב וועדת ניידות לפני 18 שנה לא מקבל שום קצבה מביטוח לאומי עקב זה האם זכאי לקצבה גם בחופשת מחלה שלא יודע מתי חוזר לעבודה 
28/07/2018

שאלה:
אני בודק אפשרות להגיש תביעה נגד עורך דין בגין רשלנות וניגוד עניינים . 
16/07/2018

שאלה:
הילדה שלי הייתה בקייטנה והכניסה לאף בורג שנתקע לה בפנים והייתי איתה בבית חולים הצליחו להוציא לה את זה מבלי שתיפגע אבל זה היה ממש סיוט אני רוצה לתבוע יש לי על מה ? 
16/07/2018